Dubar s.r.o.

Vsakovací blok

Flexibilní a výkonný vsakovací blok Garantia Rain Bloc (dodávaný také pod značkou SIROBLOC) nachází své uplatnění především ve veřejném a komerčním sektoru.

Je možné jej použít pro odvodnění střech, náměstí, ulic i pro odvodnění průmyslových ploch. Vsakovací blok garantuje díky své konstrukci tvořené unikátními sloupky extrémní nosnost.

Při výšce zásypu 800 mm je pojízdný i nákladními automobily 60t.

Vysoký zadržovací objem

Každý vsakovací blok Garantia Rain Bloc disponuje více než 3krát vyšším zadržovacím objemem než běžný výkop naplněný štěrkem. Jeden blok o hmotnosti 15 kg tak nahradí cca 800 kg štěrku a 36 m drenážního potrubí.

glynwed vsakovaci blok garantia rain bloc

Cenově efektivní

Se vsakovacím blokem Garantia Rain Bloc, díky úsporám na výkopových pracích a příznivém poměru cena / výkon oproti běžnému výkopu vyplněného štěrkem, vždy ušetříte.

Libovolná velikost

Vsakovací bloky Garantia Rain Bloc mohou být sestaveny do libovolně dlouhých řad nebo formátů v jedné až pěti vrstvách, podle místních potřeb a potřebné zadržovací kapacity.

Systémem vsakovacích bloků mohou být vybaveny veškeré i velké objekty jako nákupní centra a stadiony.

Možnost inspekce a čištění

Pro možnost inspekce a čištění byl vyvinut nový Vsakovací blok Garantia inspect, který splňuje požadavky potřeby moderní instalace. Tento "čistící a revizní kus" lze libovolně kombinovat se Vsakovacími bloky Garantia, jelikož parametry bloků jsou totožné.

Proti případnému zanesení systému kaly apod. musí být v každém případě na vstupu nainstalováno filtrační zařízení.

Trojrozměrný odtok

Speciální konstrukce vsakovacích bloků zajišťuje trvale vysoký vsakovací výkon ve všech směrech a není třeba řešit drenážní vrstvu pod a nad vsakovacím objektem, jako u voštinových bloků.

Celkový objem 300 litrů
Retenční objem 285 litrů
Délka 1200 mm
Šířka 600 mm
Výška 420 mm
Připojení
  • 6 x DN 100
  • 6 x DN 125
  • 12 x DN 150
Hmotnost cca 15 kg
Materiál 100% Polypropylen (PP)

Zdroj: Glynwed.cz

glynwed vsakovaci blok garantia pojezdny nakladnimi vozy po zakopani